Jdi na obsah Jdi na menu
 


MASÁŽ PRO KRÁSU A OMLAZENÍ PLETI

 

oblicej.masaz.jpg

 

OMLAZENÍ OBLIČEJE A DEKOLTU

Ve světě je velmi populární omlazující terapie (lifting obličeje - liftingová masáž obličeje a dekoltu), jež využívá masáže, které kombinuji s účinnou přístrojovou technikou.

 

Lifting obličeje je oblíben z důvodu regeneračních účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje spolu s hloubkovými a detoxikačními účinky . Lifting obličeje působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných obličejových svalů.

Výraz obličeje znázorňuje v jakém je člověk aktuálním nebo dlouhodobém psychickém stavu. Velmi vytížení jedinci mají strhaný a unavený výraz. Pokud ale dokážeme tento výraz některou z metod např. liftingem obličeje odstranit, pomůžeme tím klientovi i psychicky (je to z důvodu mnoho reflexních zakončení na obličeji, ne mnoho partií bývá tak citlivá jako právě obličej).
Obličejová masáž dokáže tedy nejen krásně ovlivnit a zkrášlit pokožku ale i navodit pocit pohody a harmonie, což se zobrazí na větším sebevědomí a spokojenosti klienta. Reflexní účinek je zde výrazný a přispívá z 80 % celkovému zlepšení psychiky metodou liftingu obličeje.

Tato liftingová masáž obličeje a ošetření pleti, pomáhá zabránit stárnutí pleti a vzniku vrásek, podporuje regeneraci, zvyšuje pružnost pokožky, má pozitivní vliv na psychiku a zásadně snižuje napětí v obličeji, čím tvář získává znovu jasnou a zpevněnou pleť a příjemný výraz a taky úsměv.

Součástí kompletní liftingové masáže je bezbolestné vyčištění pleti ultrazvukovou špachtlí, která nezanechává na pleti žádné červené pupínky, dále pleťové výživové sérum a vypínací pleťová maska. Následuje jemná masáž obličeje japonskou metodou, masáž šíje a dekoltu a na závěr 'vyžehlení' pleti za pomoci ultrazvukového kosmetického přístroje.

Účinek této masáže samy uvidíte a poznáte hned po první proceduře. Aby byl účinek dlouhodobý, doporučuji následné pravidelné ošetření v intervalu 1 x za 3 - 4 týdny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.